Webform Multiple File (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Media
th: สื่อ

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: Upload directory
th: อัปโหลดไดเรกทอรี
