Webform Multiple File (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Name
az: Ad

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: Bar with progress meter
az: Tərəqqi sayğacı olan bar

en: Throbber
az: Trobber

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Add a new file
az: Yeni fayl əlavə edin
