Webform Multiple File (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Name
ca: Nom

en: Archives
ca: Arxius

en: Media
ca: Multimèdia

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Webform
ca: Formulari web

en: Left Blank
ca: En blanc

en: Average uploaded file size
ca: Mida mitjana dels fitxers carregats

en: Number of values
ca: Nombre de valors

en: Filesize (KB)
ca: Mide del fitxer (KB)

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés

en: Bar with progress meter
ca: Barra amb indicador de progrés

en: Throbber
ca: Icona de càrrega

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Add a new file
ca: Afegeix un nou fitxer

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
ca: La icona de càrrega no mostra l'estat de les càrregues però ocupa menys espai. La barra de progrés és útil per controlar el progrés de les càrregues grans.

en: Enter the max file size a user may upload such as 2 MB or 800 KB. Your server has a max upload size of @size.
ca: Introdueix la mida màxima d'arxiu que un usuari pot carregar com per exemple 2 MB o 800 KB. El servidor permet una mida màxima de càrrega de @size.

en: Private file storage has significantly more overhead than public files, but restricts file access to users who can view submissions.
ca: L'emmagatzematge d'arxius privats implica una major sobrecàrrega del sistema que els arxius públics, però permet restringir l'accés dels arxius als usuaris que poden veure els enviament.

en: Upload directory
ca: Directori de càrrega

en: You may optionally specify a sub-directory to store your files.
ca: Opcionalment pots especificar un sub-directori per emmagatzemar els fitxers.

en: Max upload size
ca: Tamany màxim de pujada

en: Web images
ca: Imatges web

en: Desktop images
ca: Imatges d'escriptori

en: Additional extensions
ca: Extensions adicionals

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, separated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
ca: Introdueix una llista addicional d'extensions de fitxers per aquest camp de pujada, separades per comes. Les extensions introduïdes s'afegiran a les marcades en els elements anteriors.
