Webform Multiple File (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Name
el: Όνομα

en: Archives
el: Αρχεία

en: Media
el: Μέσα

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Left Blank
el: Έμεινε κενό

en: Average uploaded file size
el: Μέσος όρος μεγέθους υποβληθέντων αρχείων

en: Number of values
el: Αριθμός τιμών

en: Filesize (KB)
el: Μέγεθος αρχείου (KB)

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Bar with progress meter
el: Μπάρα με δείκτη προόδου

en: Throbber
el: Δείκτης προόδου Throbber

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: Add a new file
el: Προσθήκη νέου αρχείου

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
el: Ο δείκτης προόδου "throbber" δε δείχνει την πρόοδο της αποστολής αλλά καταλαμβάνει λιγότερο χώρο. Η μπάρα προόδου είναι χρήσιμη για την παρακολούθηση αποστολής μεγάλων αρχείων.
