Webform Multiple File (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Name
jv: Jeneng

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: Number of values
jv: Jumlahé nilai

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan

en: Bar with progress meter
jv: Gambar karo meteran kemajuan

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Add a new file
jv: Tambah berkas anyar

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
jv: Tampilan throbber ora nontonaké status unggahan nanging ngurangi spasi. Ros progrés kuwi mbantu kanggo monitor progrés sākā unggahan sing gedhé.
