Webform Multiple File (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Number of values
km: ចំនួន​តម្លៃ

en: Progress indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​វឌ្ឍនភាព

en: Bar with progress meter
km: របារ​ដែល​មាន​ម៉ែត្រ​វឌ្ឍនភាព

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Add a new file
km: បន្ថែម​ឯកសារ​ថ្មី

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
km: ការ​បង្ហាញ​ដំណើរការ​មិន​បង្ហាញ​ស្ថាន​ភាព​ផ្ទុក​ឡើង​ទេ ប៉ុន្តែ​ត្រូវ​ការ​ទំហំ​តិច ។ របារ​វឌ្ឍនភាព​មាន​ប្រយោជន៍​សម្រាប់​ដំណើរការ​ត្រួតពិនិត្យ​លើ​ការ​ផ្ទុក​ឡើង​ដែល​ធំៗ ។
