Webform Multiple File (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Name
be: Імя

en: Archives
be: Архіў допісаў

en: Media
be: Мультымедыя

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Webform
be: Анкета

en: Number of values
be: Колькасць значэнняў

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Bar with progress meter
be: Паласа велічыні прагрэсу

en: Throbber
be: Тробер

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Add a new file
be: Дадаць новы файл

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
be: Тробер не адлюстроўвае статуса загрузкі, аднак займае меньш месца. Паласа загрузкі дапамагае кантраляваць працэс буйных загрузак.
