Webform Multiple File (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Name
eu: Izena

en: Archives
eu: Fitxategiak

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Left Blank
eu: Hutsik utzia

en: Number of values
eu: Balioaren zenbakia

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Add a new file
eu: Fitxategi berria erantsi

en: Web images
eu: Web irudiak
