Webform Multiple File (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Name
gl: Nome

en: Media
gl: Medios

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Documents
gl: Documentos

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Webform
gl: Formulario web

en: Number of values
gl: Número de valores

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Bar with progress meter
gl: Barra co indicador de progreso

en: Throbber
gl: Pulsador

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Add a new file
gl: Engadir un arquivo novo
