Webform Multiple File (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Name
ku: ناو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Number of values
ku: ژمارەی نرخەکان

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Throbber
ku: وێنەی ڕەوشی پرۆگرام

en: Add a new file
ku: پەڕگەیەکی نوێ زیادبکە
