Webform Multiple File (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: Archives
pl: Archiwa

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Webform
pl: Formularz

en: Left Blank
pl: Zostaw puste

en: Average uploaded file size
pl: Średni rozmiar przesłanego pliku

en: Number of values
pl: Liczba wartości

en: Filesize (KB)
pl: Rozmiar pliku (KB)

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Bar with progress meter
pl: Belka z paskiem postępu

en: Throbber
pl: Sygnalizator pracy

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Add a new file
pl: Dodaj nowy plik

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
pl: Sygnalizator pracy nie pokazuje postępu zadania, ale zajmuje mniej miejsca. Pasek postępu jest pomocny przy monitorowaniu wysyłania dużych plików.

en: Enter the max file size a user may upload such as 2 MB or 800 KB. Your server has a max upload size of @size.
pl: Wprowadź maksymalny rozmiar pliku jaki może być wysłany przez użytkownika, jak np. 2 MB lub 800 KB. Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku dozwolony przez serwer wynosi @size.

en: Private file storage has significantly more overhead than public files, but restricts file access to users who can view submissions.
pl: Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu niż pliki publiczne, ale ograniczają dostęp do plików użytkownikom, którzy mogą przeglądać zgłoszenia.

en: Upload directory
pl: Katalog docelowy wysyłanych plików

en: You may optionally specify a sub-directory to store your files.
pl: Możesz opcjonalnie określić podkatalog do przechowywania swoich plików.

en: Max upload size
pl: Maksymalna wielkość przesyłanego pliku

en: Web images
pl: Obrazy sieciowe

en: Desktop images
pl: Obrazy pulpitu

en: Additional extensions
pl: Dodatkowe rozszerzenia

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, separated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
pl: Wprowadź listę dodatkowych rozszerzeń plików dla tego pola oddzielanych przecinkami.<br />Wprowadzone rozszerzenia zostaną dodane do zaznaczonych powyżej rozszerzeń.
