Webform Multiple File (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Name
fa: نام

en: Media
fa: رسانه

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Bar with progress meter
fa: میله‌ای همراه با علامت پیشرفت

en: Throbber
fa: چرخنده

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری

en: Add a new file
fa: افزودن یک فایل جدید
