Webform Multiple File (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Name
ar: الاسم

en: Media
ar: ميديا

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Left Blank
ar: متروك فارغا

en: Number of values
ar: عدد القيم

en: Progress indicator
ar: مؤشر التقدم

en: Bar with progress meter
ar: شريط مع مقياس التقدم

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: Add a new file
ar: إضافة ملف جديد

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
ar: عرض النابض لا يظهر حالة الرفع ولكنه يأخذ مساحة أصغر. شريط التقدم مفيد لمراقبة التقدم في الرفع الكبير.
