Webform Multiple File (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Name
lv: Nosaukums

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Media
lv: Multivide

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Webform
lv: Webforma

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: Average uploaded file size
lv: Vidējais augšupielādētais datnes izmērs

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: Filesize (KB)
lv: Datnes izmērs (KB)

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Bar with progress meter
lv: Josla ar progresa mērītāju

en: Throbber
lv: Pulsētājs

en: Add a new file
lv: Pievienot jaunu datni

en: Upload directory
lv: Augšpielādes direktorija
