Webform Multiple File (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Archives
uk: Архіви

en: Media
uk: Медіа

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Documents
uk: Документи

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Webform
uk: Вебформа

en: Left Blank
uk: Залишено порожнім

en: Average uploaded file size
uk: Середній розмір файлів, що відвантажуються

en: Number of values
uk: Кількість значень

en: Filesize (KB)
uk: Розмір файла (KB)

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Bar with progress meter
uk: Смуга зі шкалою поступу

en: Throbber
uk: Тробер

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Add a new file
uk: Додати новий файл

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
uk: Тробер не відображає стан відвантажень, проте займає менше місця. Індикатор прогресу більш зручний для спостереження за великими відвантаженнями.

en: Enter the max file size a user may upload such as 2 MB or 800 KB. Your server has a max upload size of @size.
uk: Введіть максимальний розмір відвантажуваного файла, наприклад 2 MB або 800 KB. Максимальний розмір завантаження на вашому сервері - @size.

en: Private file storage has significantly more overhead than public files, but restricts file access to users who can view submissions.
uk: Приватне зберігання файлів вимагає значно більше ресурсів, ніж загальнодоступні файли, але обмежує доступ до файлів для користувачів, які можуть переглядати надсилання.

en: Upload directory
uk: Каталог відвантаження

en: You may optionally specify a sub-directory to store your files.
uk: Додатково можна вказати підкаталог для збереження ваших файлів.

en: Max upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження

en: Web images
uk: Веб-зображення

en: Desktop images
uk: Зображення

en: Additional extensions
uk: Додаткові розширення

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, separated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
uk: Введіть через кому список додаткових файлових розширень для цього поля відвантаження.<br /> Введені розширення будуть додані до позначених вище.
