Webform Multiple File (7.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Name
cy: Enw

en: Archives
cy: Archifau

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Documents
cy: Dogfennau

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Left Blank
cy: Wedi ei adael yn wag

en: Average uploaded file size
cy: Maint ffeil cyfartalog wedi ei lwytho i fyny

en: Filesize (KB)
cy: Maint ffeil (KB)
