Webform Multiple File (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Name
et: Nimi

en: Archives
et: Arhiivid

en: Media
et: Meedia

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Number of values
et: Väärtuste arv

en: Filesize (KB)
et: Faili suurus (KB)

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Bar with progress meter
et: Progressiriba

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Add a new file
et: Lisa uus fail

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
et: Väiksem kuva (throbber) ei näita uuenduste olekut, kuid võtab vähem ruumi. Edenemise riba on abiks suurte üleslaadimiste jälgimiseks.

en: Upload directory
et: Üleslaetavate failide kaust
