Webform Multiple File (7.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Name
hi: नाम

en: Media
hi: मीडिया

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
hi: Throbber प्रदर्शन अपलोड की स्थिति नहीं दिखाता, लेकिन कम जगह लेता है. प्रोग्रेस बार उपयोगी है बड़े अपलोड  की प्रगति पर निगरानी के लिए.
