Webform MySQL Views (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Details
et: Üksikasjad

en: Webforms
et: Veebivormid

en: View and edit all the available webforms on your site.
et: Vaata ja muuda saidil saadaolevaid veebivorme.

en: Webform
et: Veebivorm
