Webform MySQL Views (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Details
hu: Részletek

en: Webforms
hu: Űrlapok

en: View and edit all the available webforms on your site.
hu: A webhely valamennyi űrlapjának megtekintése és szerkesztése.

en: Webform
hu: Űrlap

en: Dropped 1 view.
hu: 1 nézet eldobva.

en: Dropped @count views.
hu: @count nézet eldobva.

en: Created 1 view.
hu: 1 nézet létrehozva.

en: Created @count views.
hu: @count nézet létrehozva.
