Webform Node Element (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Node
be: Вузел

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Webform
be: Анкета
