Webform Node Element (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Node
et: Postitus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Webform
et: Veebivorm
