Webform Node Element (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Node
he: פריט תוכן

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Webform
he: טופס - Webform
