Webform Node Element (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Node
hu: Tartalom

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Webform
hu: Űrlap

en: Invalid node
hu: Érvénytelen tartalom

en: Nid
hu: Tartalom azonosító
