Webform Node Element (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Node
oc: Nosèl

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Invalid node
oc: Nosèl invalid

en: Nid
oc: Nis
