Webform Node Element (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Type
pt: Tipo

en: This field is required.
pt: Este campo é obrigatório.

en: Webform
pt: Formulário

en: Invalid node
pt: Nó inválido

en: Override Title
pt: Sobrepor Título
