Webform Node Element (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Type
de: Typ

en: Node
de: Beitrag

en: This field is required.
de: Diese Feld ist erforderlich.

en: Webform
de: Webformular

en: Invalid node
de: Ungültiger Beitrag

en: Nid
de: Beitrags-ID

en: Display Mode
de: Anzeigemodus

en: Override Title
de: Titel überschreiben
