Webform Node Element (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Node
ja: ノード

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Nid
ja: ノードID

en: Display Mode
ja: 表示モード
