Webform Node Element (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Node
ar: العقدة

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Webform
ar: نموذج ويب
