Webform Node Element (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: Invalid node
bo: ཕན་མེད་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས
