Webform Options Markup (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Multiple
sv: Flerval

en: Options
sv: Alternativ

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sv: Välj detta om användaren ska kunna välja flera värden.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
sv: Alternativen inom rullgardinsmenyn måste vara unika. Följande nycklar används flera gånger:
