Webform Options Markup (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Options
el: Επιλογές

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
el: Επιλέξτε την επιλογή αυτή για να επιτρέπεται στο χρήστη να μπορεί να επιλέγει πολλαπλές τιμές.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
el: Οι επιλογές σε μια αναδυόμενη λίστα πρέπει να είναι μοναδικές. Τα παρακάτω κλειδιά έχουν χρησιμοποιηθεί πολλές φορές:
