Webform Options Markup (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: Options
fi: Valinnat

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
fi: Valitse tämä, jos käyttäjän on sallittua valita useita arvoja.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
fi: Tässä listassa listattujen vaihtoehtojen on oltava yksilöllisiä. Seuraavia arvoja on käytetty useamman kerran:

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
fi: Vaihtoehtojen avainten on oltava alle 128 merkkiä pitkiä. Seuraavat avaimet ylittävät tämän rajoituksen:

en: The default value of the field identified by its key. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
fi: Kentän avaimen tunnistama oletusarvo. Käytä pilkkuja erottamaan useampia oletusarvoja kun kyseessä on useamman vaihtoehdon valintamahdollisuus.
