Webform Options Markup (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Webform
hu: Űrlap

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
hu: Ahhoz, hogy a felhasználó egyszerre több értéket is megjelölhessen, ezt az opciót be kell jelölni.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
hu: Csak egyedi lehetőségek lehetnek a kiválasztó listában. A következő kulcsok többször szerepelenek:

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
hu: A lehetőségek kulcsa nem lehet hosszabb, mint 128 karakter. A következő kulcsok túllépik ezt a határt:

en: The default value of the field identified by its key. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
hu: A mezőnek a kulcsa által azonosított alapértelmezése. A többszörös választás esetén vesszővel lehet elválasztani a többszörös alapértelmezéseket.
