Webform Options Markup (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Options
ca: Opcions

en: Webform
ca: Formulari web

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
ca: Marqueu aquesta opció si l'usuari ha de poder escollir múltiples valors.

en: Randomize options
ca: Ordre aleatori de les opcions

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
ca: Ordena de forma aleatòria les opcions al mostrar-les al formulari.
