Webform Options Markup (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
cy: Lluosog

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
cy: Gwirio'r dewis yma os y ddylai'r defnyddiwr gael ei ganiatáu i ddewis gwerthoedd lluosog.
