Webform Options Markup (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Options
nl: Opties

en: Webform
nl: Formulier

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker meer dan één optie mag kiezen.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
nl: Opties in de selectielijst moeten uniek zijn. De volgende sleutelwaarden zijn meerdere keren gebruikt:

en: Randomize options
nl: Opties in willekeurige volgorde plaatsen

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
nl: Bepaalt willekeurig de volgorde van de opties als ze weergegeven worden in het formulier.

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
nl: Optiesleutels mogen niet langer zijn dan 128 tekens. De volgende sleutels overschrijden deze limiet:

en: The default value of the field identified by its key. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
nl: De standaardwaarde van het veld geïdentificeerd door de sleutel. Gebruik komma's om meerdere standaardwaarden te scheiden voor meerdere selecties.
