Webform Options Markup (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: view
ar: عرض

en: Multiple
ar: متعدد

en: Options
ar: الخيارات

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Other...
ar: آخر...

en: Other responses
ar: أجوبة أخرى
