Webform Options Markup (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: view
gl: vista

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Options
gl: Opcións

en: Webform
gl: Formulario web

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Other...
gl: Outro...
