Webform Options Markup (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: view
lv: skatīt

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Options
lv: Iespējas

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Other...
lv: Cits...
