Webform Options Markup (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Other...
my: အခြား ...
