Webform Options Markup (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: view
tr: görüntüle

en: Multiple
tr: Çoklu

en: Options
tr: Seçenekler

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
tr: Bu özelliği kullanıcının birden çok değer seçebilmesine izin vermek için seçin.

en: Other...
tr: Diğer...
