Webform Options Markup (7.x-2.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: view
he: צפיה

en: Multiple
he: מרובה

en: Options
he: אפשרויות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
he: תסמן את האפשרות הזאת באם המשתמש יכול לבחור כמה ערכים.

en: Other...
he: אחר...
