Webform Options Markup (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: view
is: skoða

en: Multiple
is: Margir

en: Options
is: Möguleikar

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Other...
is: annað...
