Webform Options Markup (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: view
sk: zobraziť

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Options
sk: Nastavenia

en: Webform
sk: Webformulár

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sk: Zaškrtnite túto možnosť ak používateľ môže vybrať viacero hodnôt.
