Webform Options Markup (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: view
be: глядзець

en: Multiple
be: Мносны

en: Options
be: Налады

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
