Webform Options Markup (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: view
et: näita

en: Multiple
et: Mitu

en: Options
et: Valikud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus
