Webform Options Markup (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: view
lt: peržiūrėti

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Options
lt: Nustatymai

en: Webform
lt: Web forma

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
lt: Pasirinkimai iš pasirenkamo sąrašo turi būt unikalūs. Šie raktai panaudoti kelis kartus:

en: Other...
lt: Kita...

en: Randomize options
lt: Atsitiktinai parinkti parinktis
