Webform Options Markup (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: view
vi: xem

en: Multiple
vi: Nhiều

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Other...
vi: Khác...
