Webform Panels (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: default
es: predeterminado

en: Default
es: Por defecto

en: Panels
es: Paneles

en: View mode
es: Modo de vista

en: Only one view mode is available for this entity type.
es: Sólo un modo de vista está disponible para este tipo de entidad.
